Neden Detoks

Neden Detoks

Detoks yapmak sindirim sisteminizi dinlendirir ve vücudunuzu yeniler! Detoks sırasında sindirim için enerji harcamadığınızdan dolayı bütün vücudunuzu dinlendirirsiniz. Yediğimiz işlenmiş gıdalar, hayvansal yağlar, şekerler, nikotin, kafein ve alkol vücudumuzu toksinler ile doldurur. Bu toksinler uzun süre vücudumuz da ve sindirim sistemimizde kalırlar. Toksinleri vücuttan atmanın en hızlı yolu, katı gıdalardan uzak durarak, vücudu arındırmak ve dinlendirmektir. Juice Detoksu sırasında vücudumuz ihtiyacı olan besinleri, vitaminleri, mineralleri ve enzimleri, organik, çiğ sebze ve meyvelerden alarak, kendini arındırır. Juice Detoksu sürecinde hücreleriniz yenilenir, canlanır. Juice detoksu sağlıklı bir şekilde kilo vermenize de yardımcı olur.

Kendinize juice detoksu ararken ORGANİK bir juice detoksunun önemini anlamak ivedidir çünkü juice sıkımında kullanılan konvansiyonel sebze ve meyvelerdeki ilaçlar ve kimyasal maddele, vücudunuza toksin yayarak sağlığınıza zarar verirler.

Camba Juicery, organik detoks hazırlayan ve sertifikalı organik sebze ve meyve kullanan tek işletmelerden biridir.

Camba Detokslar

Detoks juicelarımız ve salatalarımız organikdir. Juicelarımız soğuk sıkım ve çiğdir, ısı görmemiş ve pastörize edilmemişlerdir. İçlerinde bitki lifleri yoktur, böylece sindirim sisteminizi yormazlar. Her juice 1-1.5kg organik sebze ve meyveden elde edilir, dolayısı ile bol bol vitamin, enzim ve antioksidan içerir.

Her organik, çiğ, soğuk sıkım Camba Juice vücudunuzdaki bütün hücreleri besler ve vücudunuzu resetler