Neden Juicing

Neden Juicing

Juicing de yemekler çiğnenmediği için yüklü miktarda meyve ve sebze hızlı ve kolay sindirilebilir bir şekilde sisteminize girer. Vücudunuzu ve cildinizi yenilemek, kilo vermek ve enerjinizi arttırmak için çok iyi bir yöntem olup, vücudunuza hızlıca vitamin, mineral ve antioksidan yükler ve karaciğer, bağırsak ve diğer organlarınızı toksinlerden arındırır. Organik Sertifikalı Soğuk Sıkım Juice’larımız bol bol çiğ sebze ve koyu yeşillik içerir. Enerji artması, kilo kontrolü, hastalıklardan korunma ve bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesi, juicing ile çiğ besin tüketmenin yararlarından bazılarıdır. ​​Ayrıca organik ve mevsimsel sebzeler doğal, zararlı kimyasalsız topraklarda büyütüldüklerinden, bir o kadar da lezzetlidirler. Juice’larımızın tadlarını beğeneceğinizden eminiz!

 
Neden Organik

Organik yiyecekler kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanmadan yetiştirildiği için daha fazla vitamin ve mineral içermektedirler. Organik juicing in en önemli unsuruda meyve ve sebzelerin ilaçlı olmamasıdır, biliyoruzki meyve ve sebzelere sıkılan zirai ilaçlar sağlığımıza ve çevremize de zararlıdırlar.

Camba Juicery Istanbulda organik sertifikalı sebze suyu yapan tek yerdir. Camba Juicery de sadece sertifikalı organik ve yerel sebze ve meyve kullanmaktayız. Kullandığımız sebze ve meyve mevsimsel olduğundan, her juice her juice'u yapamayabiliriz. Ayrıca, mevsimsel sebzeler daha çok besin değeri içerip, vücudumuzu ısıtırlar. Mevsim dışı sebzeler serada yetişir; besleyici değerleri düşüktür ve vücudu soğuturlar.

 
Neden Soğuk Sıkım

Soğuk sıkım metodu sebzeleri bıçaksız ezerek ve sonrasında süzerek suyunu çıkarma yöntemidir. Klasik juicing yönteminde sebzeler bir bıçak ile kesilir, ısınır ve içlerindeki vitamin ve minerallerin besin değerleri önemli miktarda azalır. Halbuki soğuk sıkım juicelar sağlığınız için vitamin ve mineral dolu olup, tadları da bir o kadar lezzetlidir!

 
Neden Cam Şişeler

Cam şişeler kokusuzdur, BPA gibi zararlı kimyasallar sızdırmazlar. Yani cam şişeler ile organik juicelarımızın içine herhangi bir kimyasal veya ilaç girmez, juicelarımızın tadı da bozulmaz.  Ayrıca, cam şişeler 100% geri dönüştürülebilirler.

Müşteri sadakat programımız ile geri getirdiğiniz her şişe ile 1TL değerinde 1 puan kazanırsınız ve puanlarınız bir juice fiyatına geldiğinde bedava bir juice sizindir!